Wołów ma nowy plan zagospodarowania przestrzennego

| Wołów.

DSC02823Podczas ostatniej sesji rady miejskiej większość radnych podniosła rękę za uchwaleniem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego – dokumentu, który wyznaczył gminie i miastu nowe kierunki rozwoju. Ostatecznie, razem z planem uchwalili również rezerwę pod budowę obwodnicy Wołowa. W papierowym wydaniu rozmowa ze Zbigniewem Gałuszką, projektantem Pracowni Projektowo – Usługowej „Gama” s.c. , pt” Miasto może się rozrosnąć nawet dwukrotnie.

 

6 - liczba komentarzy

 1. elektorat

  No w koncu teraz będzie więcej działek budowlanych to i cena spadnie, tylko dlaczego to tak długo trwało i poprzedni burmistrz tego nie zrobił ?

  Odpowiedz
 2. zyczliwy

  Elektoracie!W nieruchomościach licza sie trzy rzeczy:położenie,położenie i jeszcze raz położenie.Nie ilość a jakość.Za Krochmala był plan zagospodarowania przestrzennego.To jest nowy plan.Schody inwestora zaczną sie w chwili złożenia wniosków o pozwolenie na budowe,bo gmina nie ma pieniążków i planu na rozbudowę szeroko pojętego uzbrojenia.Życze powodzenia.

  Odpowiedz
 3. Benek

  Pieniążki, burmistrzuniu itd itp – ciećkanie – tak się nie prowadzi dyskusji jakiejkolwiek, tym bardziej na forum :). Pisząc „pieniąrzki” ośmieszasz się już zupełnie. Ach i uważasz zapewne jak wielu że ty możesz wiele a inni nic, a ty masz prawo na pełną krytykę kogoś. Gratuluję samopoczucia i postawy. Trochę pokory do innych i świata a taką życzliwością jest piekło wybrukowane! Czołem

  Odpowiedz
 4. Benek

  widzieć błędy u innych a nie widzieć u siebie oto sztuka drogi Zyczliwy

  Odpowiedz
 5. obiektywnie

  Najbardziej w całej sprawie starosty dziwi mnie to, że takim „życzliwym” w ogóle chce się wypowiadać. Mało tego, że wymyślają najdziwniejsze argumenty, by tylko odwrócić uwagę opinii publicznej od tego, co się dzieje. Temat zastępczy musi być. – A to w „KG” niedouczone dziennikarki, a to inne sensacje. (A propos – jestem pod wrażeniem tego, że w powiecie wołowskim mamy tylu ekspertów od poprawnej pisowni – chapeau bas. Tylko ten „Kurier” statystyki psuje).
  Mnie naprawdę nie interesuje, kto i w jaki sposób napisał o tym, jakiego mamy starostę, mógłby to być i „Puls”. Ważne, że napisał.

  Odpowiedz
 6. antyk

  Dziwi mnie to że ustawę podpisano przez włodarzy wołowskich. Nie wierzę że do spotkania nikt oprócz burmistrza nie wiedział o kategorycznych błędach w wyliczeniu ustawy śmieciowej. Pięknie się ukrywają analfabeci rządzący gminą rzucając odpowiedzialność na Burmistrza. Po co więc mamy 2 wiceburmistrzów, Po to by wzajemnie jak piłkę tenisową odbijać od siebie. Po to by zwalać dla zmyłki odpowiedzialność jeden na drugiego. Nienormalny rząd włodarzy który nie powinien się brać za politykę.

  Odpowiedz

Skomentuj artykuł

 • (will not be published)